euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Certyfikaty Baltic Industrial Reklam

Baltic Industrial Reklama - Maszty z certyfikatem, rzetelna firma, rzetelny kontrahent


Zadowoleni klienci

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo i doświadczenie. W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności i długoletnie doświadczenie w branży, aby sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Nasza oferta zawsze spełnia indywidualne wymagania każdej z firm. Jesteśmy znani z dobrej organizacji pracy., do każdej z firm podchodzimy w sposób indywidualny doradzamy, proponujemy lepsze i bardziej docelowe rozwiązania. Mamy doświadczenie w realizacji specjalistycznych projektów. Nasi Klienci, to marki które stawiają przede wszystkim na rozwój. Nasze produkty i usługi cechuje zaś najwyższy profesjonalizm. Zapraszamy do kontaktu, warto współpracować z najlepszymi.Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !