euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Kontakt

Baltic Industrial Reklama - Kontakt z producentem polskich masztów flagowych
Dane kontaktowe


Szczecin 71-820 ul.Nad Odrą 65-67
Biuro otwarte: 08:00 - 16:00

Tel. +48 91 484 65 71 (PL)

Tel. +48 791 777 210 (PL)

Kontakt dla pośredników: 511 117 770, 10:00 - 20:00 (PL)biuro@euromaszt.pl

facebook.com/euromasztExport - Europa - biuro@euromaszt.pl


Przyjmowane formy płatności

Gotówka TAK
Przelew TAK
Raty TAK
$,€,£,ZŁ TAK


Napisz do Nas


Podaj nam swój nr telefonu, a my zadzwonimy do Ciebie na nasz koszt.Baltic Industrial Reklam

Firma Baltic Industrial Reklam, Euromaszt.pl zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą polskich masztów flagowych z włókna szklanego i flag. Jesteśmy ich producentem oraz dystrybutorem na terenie całej europy. Oferujemy również szeroką gamę osprzętu gabinetowego. Proponujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie doboru wysokości masztów flagowych i ich rozmieszczenia. Na Państwa życzenie wykonujemy montaż, zapewniamy transport jak również oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wraz ze stałą dostawą części zamiennych i akcesoria do masztów flagowych.

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !