euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Złóż zapytanie ofertowe

Baltic Industrial Reklama - Masz pytania napisz do Nas. Odpowiemy, wycenimy, doradzimy ...


Znamy się na tym ...

Interesuje cię instalacja masztu reklamowego. Napisz nam jakiego produktu czy usługi poszukujesz, a my przygotujemy dla Ciebie idealnie dopasowaną ofertę. Formularz ułatwi nam określić orientacyjną wycenę wybranych rozwiązań zgodnych z Państwa wymaganiami. Wycena nie jest informacją wiążącą, posiada ona tylko charakter informacyjny.

Nasze usługi wybrali:

ATR Agrohandel, Mercedes, IPN, Subaru, Castellari, Honda, IKEA, MC donald, Port-Trans, Bank PEKAO, ORLEN, InterMarche, Pizza hut, PSB, Pomorski uniwersytet medyczny, BMW, Poczta Polska, MIINI, KFC, HIAB, MS więcej niż okna, Sąd Najwyższy RP, Bank PKO,

Zapytanie ofertowe - zero zobowiązań

Wypełnienie niniejszego formularza w żaden sposób nie zobowiązuje do konieczności nabycia usług lub produktów w firmie baltic Industiral Reklam. Zapytanie ofertowe pełni rolę wyłącznie informacyjną.

Baltic Industrial Reklam

Firma Baltic Industrial Reklam, Euromaszt.pl zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą polskich masztów flagowych z włókna szklanego i flag. Jesteśmy ich producentem oraz dystrybutorem na terenie całej europy. Oferujemy również szeroką gamę osprzętu gabinetowego. Proponujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie doboru wysokości masztów flagowych i ich rozmieszczenia. Na Państwa życzenie wykonujemy montaż, zapewniamy transport jak również oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wraz ze stałą dostawą części zamiennych i akcesoria do masztów flagowych.

Maszty flagowe


Flagi


Dane kontaktowe

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !