euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Złóż zapytanie ofertowe

Baltic Industrial Reklama - Masz pytania napisz do Nas. Odpowiemy, wycenimy, doradzimy ...


Znamy się na tym ...

Interesuje cię instalacja masztu reklamowego. Napisz nam jakiego produktu czy usługi poszukujesz, a my przygotujemy dla Ciebie idealnie dopasowaną ofertę. Formularz ułatwi nam określić orientacyjną wycenę wybranych rozwiązań zgodnych z Państwa wymaganiami. Wycena nie jest informacją wiążącą, posiada ona tylko charakter informacyjny.

Nasze usługi wybrali:

Pomorski uniwersytet medyczny, Mercedes, Port-Trans, HIAB, ATR Agrohandel, IPN, PSB, Bank PKO, MS więcej niż okna, InterMarche, Castellari, KFC, Honda, Poczta Polska, IKEA, Sąd Najwyższy RP, Bank PEKAO, BMW, MIINI, ORLEN, Pizza hut, MC donald, Subaru,

Zapytanie ofertowe - zero zobowiązań

Wypełnienie niniejszego formularza w żaden sposób nie zobowiązuje do konieczności nabycia usług lub produktów w firmie baltic Industiral Reklam. Zapytanie ofertowe pełni rolę wyłącznie informacyjną.

Baltic Industrial Reklam

Firma Baltic Industrial Reklam, Euromaszt.pl zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą polskich masztów flagowych z włókna szklanego i flag. Jesteśmy ich producentem oraz dystrybutorem na terenie całej europy. Oferujemy również szeroką gamę osprzętu gabinetowego. Proponujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie doboru wysokości masztów flagowych i ich rozmieszczenia. Na Państwa życzenie wykonujemy montaż, zapewniamy transport jak również oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wraz ze stałą dostawą części zamiennych i akcesoria do masztów flagowych.

Maszty flagowe


Flagi


Dane kontaktowe

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !