euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

O naszej firmie

Baltic Industrial Reklama - Polski producent masztów flagowych


Baltic Industrial Reklam - Szczecin, Polski producent masztów flagowych, produkujemy odlewane, kompozytowe maszty flagowe. po prostu stawiamy Maszty flagowe, maszty reklamowe, maszty z włókna szklanego jesteśmy producentem i dystrybutorem masztów polskich masztów flagowych. EUROMASZT to rozpoznawalna w branży i tworzona przez lata polska marka. Inwestujemy w jakość.
Industrial Baltic Reklam Szczecin tworzymy maszty kompozytowe, jesteśmy producentem Polskich masztów reklamowych

Firma EUROMASZT jest najstarszym w Polsce producentem masztów flagowych z włókna szklanego. Produkujemy maszty w różnych wersjach, kolorach, wysokościach, stacjonarne i przenośne. Od 1994 roku zaopatrujemy firmy, instytucje i urzędy państwowe, odbiorców indywidualnych w maszty, flagi i wszystko inne, co potrzebne jest do oflagowania. Do skandynawskiej technologii dodaliśmy polskie, perfekcyjne wykonanie, drobiazgowe wykończenie i w ten sposób powstał produkt wysokiej jakości, co w powiązaniu z terminowością oraz rzetelnością naszych usług gwarantuje skuteczność Państwa reklamy. Udzielając 15-tu lat gwarancji na nasze maszty zapraszamy Państwa do współpracy z nami.

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Euromaszt jako jedynego producenta w Polsce masztów flagowych z włókna szklanego posiadającą Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie zgodną z wymogami Prawa Budowlanego. Firma nasza zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą masztów flagowych z włókna szklanego i flag. Oferujemy również szeroką gamę osprzętu gabinetowego. Proponujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie doboru wysokości masztów flagowych i ich rozmieszczenia. Na Państwa życzenie wykonujemy montaż, zapewniamy transport jak również oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wraz ze stałą dostawę części zamiennych i akcesoria do masztów flagowych. Do skandynawskiej technologii dodaliśmy polskie, rzetelne wykonanie i drobiazgowe wykończenie. Przy produkcji masztów flagowych wykorzystujemy tkaninę poliestrową o gramaturze 800g/m , matę szklaną o gramaturze 600g/m , żywicę epoksydową (poliester) oraz żelkot. Materiały wykorzystywane do produkcji masztów flagowych pochodzą z firmy REINHOLLD (Norwegia) dzięki czemu charakteryzują się dużą elastycznością, małą wagą i odpornością na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne jak np.: wiatr, deszcz, słońce, mróz, śnieg, jak również nie przewodzą prądu i nie korodują.

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !