euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Oferta dla pośredników

Baltic Industrial Reklama - Poszukujemy firmy otwarte na nowoczesne formy współpracy


Producent masztów flagowych zaprasza do współpracy agencje marketingowe, studia reklamowe. Do stworzenia siatki dystrybucyjnej dla produktu - Kompozytowy, aluminiowy maszt reklamowy. Szukasz dostawcy masztów flagowych, flag, stojaków biurowych, interesuje ciebie poszerzenie asortymentu o sprzedaż polskich masztów flagowych? Szukasz taniego dostawcy (producenta) masztów flagowych?

Chcesz rozpocząć współpracę z euromaszt.pl napisz na adres email biuro@euromaszt.pl. Rozpoczęcie współpracy do niczego nie zobowiązuje. Brak minimalnej kwoty zamówienia, realizujemy każde nawet najmniejsze! Udostępniamy zdjęcia wszystkich zakupionych produktów do celów sprzedaży przez internet, umieszczenia na twojej stronie www lub do wykorzystania na materiałach promocyjnych. Zamówienia należy składać poprzez zapytania email. Termin realizacji zamówień w zależności od specyfiki zamówienia to 3 do 25 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Sprzedawaj nasze produkty i usługi, nakładaj swoją marżę!Sprzedawaj maszty flagowe, szukasz dostawcy wybierz euromaszt.pl

Wybierz markę euromaszt. Od 1994 r. dostarczamy naszym klientom maszty flagowe. Stale współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi. Specjalizujemy się w obsłudze klienta korporacyjnego. Oferowane produkty posiadają aprobatę techniczną. Maszty dostarczamy własnym transportem na terenie całej Polski oraz wszystkich krajów UE.

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !