euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Gwarancja na maszty i pełen serwis

Baltic Industrial Reklama - Gwarancja zadowolenia, jakości oraz serwisu na 15 długich lat


Jako jedyna firma w Polsce dajemy ci gwarancje pełnego serwisu w przypadku gdy dzieje się coś złego z zakupionym u nas masztem.

Maszt flagowy jest jednym z najchętniej wybieranych nośników reklamy, lecz jak każdy produkt czy dobro może ulec na przestrzeni lat użytkowania wyrobieniu. Nasza firma stojąc na straży zadowolenia i oferując najwyższą jakość obsługi obejmuje każdy z naszych produktów gwarancją producenta. Oferowane przez nas maszty są najwyższej jakości produkcyjnej. Na każdy wyprodukowany przez Baltic Industrial Reklam maszt flagowy udzielamy 15-letniej gwarancji dajemy także pewność, że przy prawidłowym użytkowaniu zgodnym z naszymi zaleceniami, maszty będą służyły przez wiele lat. Jeżeli coś dzieje się nie tak z naszym masztem wystarczy telefon. W zakres prac gwarancyjnych wchodzi usługa pełnego serwisu konstrukcji masztu oraz montażu akcesoriów.Gwarancja nie obejmuje także zmian powstałych w wyniku naturalnego zużycia produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wywołanych nieprawidłową eksploatacje. Gwarancja nie obejmuje wykorzystywanie produktu wbrew zaleceń producenta dotyczących warunków użytkowania. Producent udziela Kupującym gwarancji na swoje wyłącznie swoje wyroby. Kupujący przyjmuje do akceptującej wiadomości, że termin załatwienia reklamacji wynosi do 30 dni od dnia jej otrzymania.

Baltic Industrial Reklam nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia, powstałe w trakcie transportu przez zewnętrzne firmy kurierskie. Tym samym uprasza się każdego klienta o dokładne sprawdzenie przesyłki przed jej odbiorem w tym (o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera oraz stwierdzenia rodzaju uszkodzenia plus o spisanie z kurierem protokołu szkody.)

Baltic Industrial Reklam ,daje ci gwarancje jakości i pewność pełnej obsługi serwisowej

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !