euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

O jakości naszych produktów

Baltic Industrial Reklama - Jakość produktów potwierdzona certyfikatami oraz latami zadowolenia klientów


Baltic Industrial Reklam - Szczecin, Polski producent masztów flagowych, produkujemy odlewane, kompozytowe maszty flagowe. po prostu stawiamy Maszty flagowe, maszty reklamowe, maszty z włókna szklanego jesteśmy producentem i dystrybutorem masztów polskich masztów flagowych. EUROMASZT to rozpoznawalna w branży i tworzona przez lata polska marka. Inwestujemy w jakość.
Maszty aluminiowe

Priorytetowym celem firmy Baltic Industrial Reklam - Producent Masztów Flagowych z siedzibą w Szczecinie jest spełnianie wymagań Klientów poprzez utrzymanie wysokiego poziomu jakości przy produkcji masztów flagowych. Wypełniając założenia przyjętej przez właściciela Pana Romana Kopacza polityki jakości dążymy do mocnej pozycji na rynku, pewnego partnera handlowego dbającego o swoich Klientów. Obrany cel spełniamy krok po kroku, ugruntowywując go latami doświadczeń i zadowolenia naszych klientów. Pragniemy być odbierani jako pewny a zarazem niezwykle mobilny kontrahent, w czołówce polskich producentów masztów flagowych. Utrzymanie odpowiedniej jakości oferowanych przez nas wyrobów to jednak cel priorytetowy, gdyż uważamy iż osiąganie zadowolenia Klientów i zdobycie ich trwałego zaufania oraz stałe podnoszenie poziomu oferowanych usług to podstawa funkcjonowania firmy Baltic Industrial Reklam na rynku. Przy produkcji wykorzystujemy tkaninę poliestrową o gramaturze 800g/m , matę szklaną o gramaturze 600g/m , żywicę epoksydową (poliester) oraz żelkot. Materiały wykorzystywane do produkcji masztów flagowych pochodzą z firmy REINHOLLD (Norwegia) dzięki czemu charakteryzują się dużą elastycznością, małą wagą i odpornością na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne jak np.: wiatr, deszcz, słońce, mróz, śnieg, jak również nie przewodzą prądu i nie korodują.

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !