euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Maszty pozostałe - Maszty PRZENOSNE (mobilne i windery)

Baltic Industrial Reklama - Nasza oferta, producent masztów flagowychMaszt typu winder - Skrzydło


Maszty typu winder (znane także jako: żagiel, maszt plażowy, Beachflag, Bowflag,) to niezwykle prosty system reklamy składający się z masztu wykonanego z aluminium i włókna szklanego oraz flagi. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów dodatkowych (Stopy, obciążniki , szpile plażowe) idealnie nadaje się do ekspozycji w każdym miejscu, w biurze, na zewnątrz, na plaży, na mieście.W ofercie odnajdą państwo ...

Maszt typu winder - Łezka


Maszty typu winder (znane także jako: żagiel, maszt plażowy, Beachflag, Bowflag,) to niezwykle prosty system reklamy składający się z masztu wykonanego z aluminium i włókna szklanego oraz flagi. Winder typu łezka zwana również kroplą wyróżnia się tym wśród innych winderów posiada unikalny kształt łezki dający efekt naprężenia, ułatwia to czytelność reklamy. Dzięki szerokiej gamie akceso ...

Maszt typu winder - Plakat


Maszty typu winder (znane także jako: żagiel, maszt plażowy, Beachflag, Bowflag,) to niezwykle prosty system reklamy składający się z masztu wykonanego z aluminium i włókna szklanego oraz flagi. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów dodatkowych (Stopy, obciążniki , szpile plażowe) idealnie nadaje się do ekspozycji w każdym miejscu, w biurze, na zewnątrz, na plaży, na mieście. W ofercie odnajdą państw ...

Maszt składany wintracker (rurkowy)


Maszt składany to prosty w użytkowaniu i niezwykle mobilny system nośnika flagi. Konstrukcja rurkowa aluminiowa. Mobilna wersja masztu do osadzenia na stopach typu "winder" montowany z szeregu wchodzących w siebie rurek. Wysokość masztu zależy od ilości posiadanych rurek. możliwości rozszerzenia zestawu: Standardowy, zestaw z windtracker.

Maszt składany standard (rurkowy)


Maszt składany to prosty w użytkowaniu i niezwykle mobilny system nośnika flagi. Konstrukcja rurkowa aluminiowa. Mobilna wersja masztu do osadzenia na stopach typu "winder" montowany z szeregu wchodzących w siebie rurek. Wysokość masztu zależy od ilości posiadanych rurek. możliwości rozszerzenia zestawu: Standardowy, zestaw z windtracker.

Maszty typu winder (inne ksztauty)


Maszty typu winder (znane także jako: żagiel, maszt plażowy, Beachflag, Bowflag,) to niezwykle prosty system reklamy składający się z masztu wykonanego z aluminium i włókna szklanego oraz flagi. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów dodatkowych (Stopy, obciążniki , szpile plażowe) idealnie nadaje się do ekspozycji w każdym miejscu, w biurze, na zewnątrz, na plaży, na mieście. W naszej ofercie odnajdą ...

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !