euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Maszty pozostałe - Maszty MINI (maszciki)

Baltic Industrial Reklama - Nasza oferta, producent masztów flagowychFlagietki samochodowe


Flagietki samochodowe mocowane są za pomocą specjalnej stopki na szybie auta. Na fladze wykonamy każdy preferowany przez klienta nadruk lub wzór. Flagietka produkowana jest w najoptymistyczniejszym rozmiarze łączącym w sobie wielkość oraz fakt nie zasłaniała widoczności kierowcy. Jest to idealna forma reklamy dla klubów przedsiębiorstw lub dealerów motoryzacyjnych. Gwarantujemy Państwu pełną zgodno ...

Chorągiewki reklamowe (na patyczkach)


w Naszej ofercie odnajdą Państwo chorągiewki reklamowe(papierowe) z danymi firmy i nadrukiem jedno lub wielo kolorowym jest to reklama stosowana przy różnego rodzaju imprezach idealna reklama dla firmy a przy okazji tania i skuteczna

Flagietki na motor lub rower


Flagietki na motor lub rower mocowane są za pomocą specjalnej stopki na szybie auta. Na fladze wykonamy każdy preferowany przez klienta nadruk lub wzór. Flagietka produkowana jest w najoptymistyczniejszym rozmiarze łączącym w sobie wielkość oraz fakt nie zasłaniała widoczności kierowcy. Jest to idealna forma reklamy dla klubów przedsiębiorstw lub dealerów motoryzacyjnych. Gwarantujemy Państwu pełną ...

Maszty z przyssawkami i przyklejane


Maszty montowane za pomocą przyssawek to popularne i modne rozwiązanie wizerunkowo-reklamowe tam gdzie nie pozwala na to konstrukcja powierzchni bez jej uszkodzenia.Uchwyty naciskowe w postaci przyssawek gwarantują, stabilne, mobilne, umocowanie flagi w dowolnym miejscu. Maszty przyssawkowe to idealne rozwiązanie zdobiące biura małego metrażu,wąskie korytarze czy wszelkiego rodzaju powierzchnie przeszklone.

Mini windery


Maszty typu winder (znane także jako: żagiel, maszt plażowy, Beachflag, Bowflag,) to niezwykle prosty system reklamy składający się z masztu wykonanego z aluminium i włókna szklanego oraz flagi. Niniejsza wersja jest przeznaczona do ekspozycji na wszelkiego rodzaju podiach, stolikach, ładach, biurkach, oraz innego rodzaju powieszaniach płaskich.

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !