euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Nasadka zwieńczenia masztu

Baltic Industrial Reklama - Katalog naszych produktów i usług


 • Masz pytania zadzwoń na +48 914 846 571
Produkt produkowany w polsce (PL)

Nasadka zwieńczenia masztu to górny element masztów , to właśnie przez ten element przeciągamy linę. Nasadka posiada śrubunek do montażu zwieńczenia właściwego (tzw. kuli lub główki). Element przystosowany jest do masztów z włókna szklanego w wersji standard, zamek, korba. Zwieńczenia z wykonane jest z tworzywa sztucznego. W naszej ofercie odnajdą państwo także zakończenia masztu: złote główki w kształcie cebuli, srebrne cebulki oraz innego rodzaju zwieńczenia.


 • Średnica:
  65 mm
 • Materiał:
  Tworzywo sztuczne (Kompozyt)
 • Dostępne kolory:
  Kolory RAL
 • Termin dostarczenia:
  Produkt jest dostępny
Informacje dla zamawiających Drukuj ofertę
 • Napisz do Nas


Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !