euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Obciążnik do flagi

Baltic Industrial Reklama - Katalog naszych produktów i usług


Obciążnik do flagi

  • Masz pytania zadzwoń na +48 914 846 571
Produkt produkowany w polsce (PL)

Obciążnik do masztów flagowych, ciężarek obciąża flagę na maszcie. Dopinany do dolnego karabińczyka flagowego. Zapobiega podwiewaniu flag, napina flagę ułatwiając jej ekspozycję wzdłuż masztu. Flaga nie ulega podwijaniu się i podrywaniu ku górze zachowując swoją pionowość nawet przy wietrznej pogodzie. Obciążnik przeznaczony jest do montażu, stanowi element masztów typu Baner-bar, Windtracker. Obciążnik eliminuje takze owijanie się flagi wokół masztu.


Informacje dla zamawiających Drukuj ofertę
  • Napisz do Nas


Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !