euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Uchwyt korby (rączka korby masztowej)

Baltic Industrial Reklama - Katalog naszych produktów i usług


  • Masz pytania zadzwoń na +48 914 846 571
Produkt produkowany w polsce (PL)

Korba przeznaczona jest do masztów z linką wewnątrz tulei, pełni funkcję zabezpieczającą przed kradzieżą oraz ułatwia obsługę masztu. Wykonana jest z tworzywa sztucznego. Rączka korby jest elementem osadzamy na sześciokącie w pełni demontowanym.


  • Materiał:
    Tworzywo sztuczne (Kompozyt)
  • Dostępne kolory masztów:
    Czarny
Informacje dla zamawiających Drukuj ofertę
  • Napisz do Nas
  • Akcesoria i dodatki do tej wersji masztu flagowego


Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !