euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Oferta flag - Uchwyty do flag

Baltic Industrial Reklama - Nasza oferta, producent masztów flagowychUchwyt elewacyjny 1 ramienny


Uchwyt elewacyjny 1 ramienny przeznaczony do montażu na ścianie budynku. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Uchwyt elewacyjny 2 ramienny


Uchwyt elewacyjny 2 ramienny przeznaczony do montażu na ścianie budynku. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Uchwyt elewacyjny 3 ramienny


Uchwyt elewacyjny 3 ramienny przeznaczony do montażu na ścianie budynku. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Uchwyty latarniowe 1 ramienne


Uchwyt elewacyjny 1 ramienny przeznaczony do montażu na lampie (latarnie uliczne) lub innego rodzaju słupie. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Uchwyty latarniowe 2 ramienne


Uchwyt elewacyjny 2 ramienny przeznaczony do montażu na lampie (latarnie uliczne) lub innego rodzaju słupie. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Uchwyty latarniowe 3 ramienne


Uchwyt elewacyjny 3 ramienny przeznaczony do montażu na lampie (latarnie uliczne) lub innego rodzaju słupie. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Uchwyt balkonowy 1 ramienny


Uchwyt balkonowy 1 ramienny przeznaczony do montażu na rurce balkonowej lub innego rodzaju niespowitych okrągłej. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Uchwyt samochodowy i okienny


Posiadamy w oferciew uchwyty samochodowe które są odporne na jazdę z dużymi prędkościami, posiada system który zabezpiecza flagę aby się nie zsuwała dostosowany do każdego samochodu osobowego czy ciężarowego

Uchwyt balkonowy 2 ramienny


Uchwyt balkonowy 2 ramienny przeznaczony do montażu na rurce balkonowej lub innego rodzaju niespowitych okrągłej. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Uchwyt balkonowy 3 ramienny


Uchwyt balkonowy 3 ramienny przeznaczony do montażu na rurce balkonowej lub innego rodzaju niespowitych okrągłej. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Uchwyt elewacyjny boczny (lewy lub prawy)


Uchwyt elewacyjny boczny przeznaczony do montażu na ścianie budynku. Produkt wykonany przez polskiego producenta element metalowy, odporny na rdzę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż. W otwór uchwytu wchodzi drzewiec flagowy dostępny w naszej ofercie.

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !