euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Akcesoria i dodatki do masztów - Akcesoria

Baltic Industrial Reklama - Nasza oferta, producent masztów flagowychStopa montażowa (maszty 7-8m)


Stopa montażowa stanowi element konstrukcyjny każdego produkowanego przez nas masztu kompozytowego (odlewanego). Wraz z zawiasem (element dostępny jako oddzielny produkt) umożliwia łatwe i bezpieczne położenie masztu w pionie, oraz poziomie dla celów montażu, serwisu czy renowacji. Stopa montażowa jest mobilnym a zarazem nowoczesnym rozwiązaniem konstrukcyjnym. Niniejsza forma mocowania dzięki możliwośc ...

Stopa montażowa (maszty 5-6m)


Stopa montażowa stanowi element konstrukcyjny każdego produkowanego przez nas masztu kompozytowego (odlewanego). Wraz z zawiasem (element dostępny jako oddzielny produkt) umożliwia łatwe i bezpieczne położenie masztu w pionie, oraz poziomie dla celów montażu, serwisu czy renowacji. Stopa montażowa jest mobilnym a zarazem nowoczesnym rozwiązaniem konstrukcyjnym. Niniejsza forma mocowania dzięki możliwośc ...

Blacha montażowa


Blacha montażowa to element osadzenia masztu na gotowym fundamencie betonowym z zalanym układem montażowo-śrubowym. Pełni rolę uproszczanej wersji kosza montażowego. Łączony jest śrubowo z fundamentem oraz stopą. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniu możliwy jest tzw. montaż ekspresowy (montaż masztu w 24h).

Stopa montażowa (maszty 9-12m)


Stopa montażowa stanowi element konstrukcyjny każdego produkowanego przez nas masztu kompozytowego (odlewanego). Wraz z zawiasem (element dostępny jako oddzielny produkt) umożliwia łatwe i bezpieczne położenie masztu w pionie, oraz poziomie dla celów montażu, serwisu czy renowacji. Stopa montażowa jest mobilnym a zarazem nowoczesnym rozwiązaniem konstrukcyjnym. Niniejsza forma mocowania dzięki możliwośc ...

Zwieńczenie masztu kula typu cebula


Kule ozdobne są elementami wykończenia masztu (zwieńczenie masztu). Dostępne w wersji tzw. cebuli w kolorze złotym, srebrnym. Istnieje także możliwość zlecenie innego koloru produkcyjnego w Standardzie RAL. Kule znajdują zastosowanie w masztach kompozytowych odlewanych. Mocowane są do głowicy masztu za pomocą połączenia śrubowego.

Objemka do flagi


Objemka flagowa (krawat) to opaska do mocowania flagi na maszcie. Do obejm przyczepia się karabińczyki, którymi wykończone są flagi. Objemka do masztu wykonana jest z węża inteligentnego a zakończona metalowym zaciskiem ułatwiającym montaż. Długość objemki to 40 cm.

Obciążnik do flagi


Obciążnik do masztów flagowych, ciężarek obciąża flagę na maszcie. Dopinany do dolnego karabińczyka flagowego. Zapobiega podwiewaniu flag, napina flagę ułatwiając jej ekspozycję wzdłuż masztu. Flaga nie ulega podwijaniu się i podrywaniu ku górze zachowując swoją pionowość nawet przy wietrznej pogodzie. Obciążnik przeznaczony jest do montażu, stanowi element masztów typu Baner-bar, Windtrack ...

Lina do masztu (lina poliestrowa)


Linka prowadząca wykonana jest z tworzywa poliestrowego plecionego (syntetyczna). Linka posiada dużą odpornością na ścieranie, warunki atmosferyczne, promienie UV oraz wysokie temperatury. Linka sprzedawana jest na metry bieżące. Nie wiesz ilu metrów linki potrzebujesz zadzwoń do nas podpowiemy.

Zamek masztowy (zamek do masztu)


Zamek przeznaczony jest do masztów z linką prowadzoną wewnątrz tulei, chroni przed nieupoważnionym dostępem do ukrytej wewnątrz liny, zwiększa bezpieczeństwo wywieszanej flagi. Montowany jest na wysokości ok. 1,5 m licząc od stopy masztu, dostępny w różnych kolorach. Jest to niezwykle trwały, użyteczny oraz estetyczny element masztu.

Knaga masztowa (do mocowania liny)


Knaga jest elementem służącym do zapętlania linki przy masztach flagowych. Przeznaczona jest do masztów z włókna szklanego z linką na zewnątrz (Maszty w wersji STANDARD). Knaga wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym, mocowana jest na maszcie na wysokości ok. 1,5 m licząc od stopy masztowej. Linka wiązana jest do knagi. W komplecie znajdują się także śruby do montażu.

Karabińczyk do liny


Karabińczyki to standardowe wykończenia masztowe. Karabińczyki pełnią role elementu mocowania flagi z masztem, są prostym, eleganckim a zarazem tanim rozwiązaniem konstrukcyjnym masztu. W ofercie odnajdą państwo karabińczyki plastikowe oraz metalowe.

Krętlik do liny


Kętlik to element wykończenia masztu mocowany na lince wznoszacej. Składa się z dwóch uchwytów połączonych krótką osią umożliwiającą ich rotacje względem siebie. Służy do zapobiegania skręcaniu się linki.

Maskownica


Maskownica to element wykończenia kosza montażowego masztu. Ukrywa a zarazem chroni połączenia śrubowe stopy masztu z koszem montazowym. Stosowany w masztach kompozytowych (wszystkie rodzaje). Pełni dwie funkcje maskuje widoczne przy stopie śruby oraz zabezpiecza je przed wpływem warunków atmosferycznych.

Głowica obrotowa Banner-Bar


Główka obrotowa do masztów z wysięgnikiem BANNER BAR. W skład zestawu wchodzi głowica + aluminiowa rura ramienia. Dostępne różnego rodzaju wymiary (średnice). Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z oferta kul zwieńczenia masztów.

Winda (Wciągarka + korba do liny)


Winda czyli tzw. mechanizm korbowy (korba) przeznaczony do masztów odlewanych z włókna szklanego. W skłąd oferty wchodzi mechanizw + mobilna osadzana na szejściokoncie demontowalna korba. Flaga na maszcie jest wciągana i opuszczana za pomocą korby. Winda przeznaczona jest do masztów z linką osadzaną wewnątrz tuleji masztu. Mechanizm wraz z demontowalną korbą pełni funkcję zabezpieczającą przed kradz ...

Kula dystansowa


Kulka dystansowa jest stosowana w masztach z linką w wewnątrz tuleji. Osadzona jest ona na lince flagowej w odległości ok. 10-20 cm od głowicy rolkowej. Zabezpiecza flagę, windtracker masztu przed wciąganiem na głowicę. W przypadku zerwania się linki na zewnatrz masztu zabezpiecza przed schowaniem się linki wewnątrz rury masztowej.

Fundament betonowy mały


Fundament jest to element na którym osadzona jest cała konstrukcja danego masztu do danego fundamentu dostosowany jest odpowiedni kosz montażowy dostosowany do wysokości masztu Fundament ten odpowiednio dostosowany do masztów w wysokosciach od 5- 6m

Uchwyt korby (rączka korby masztowej)


Korba przeznaczona jest do masztów z linką wewnątrz tulei, pełni funkcję zabezpieczającą przed kradzieżą oraz ułatwia obsługę masztu. Wykonana jest z tworzywa sztucznego. Rączka korby jest elementem osadzamy na sześciokącie w pełni demontowanym.

Windtracker (Ramie masztowe)


Windtracker to ruchome ramię obrotowe wciągane na maszt. Usztywnia eksponowaną flagę, pozwala na pełną prezentację flagi niezależnie bez względu na siłę wiatru. Gwarantuje również możliwość podnoszenia/opuszczania flagi bez konieczności kładzenia (demontażu) masztu. Wybierając ramie windtracker nie zapomnij o niezbędnych objemkach oraz obciążniku zapobiegającym podwiewaniu flagi od dołu.

Fundament betonowy duży


Fundament jest to element na którym osadzona jest cała konstrukcja danego masztu do danego fundamentu dostosowany jest odpowiedni kosz montażowy dostosowany do wysokości masztu Fundament ten odpowiednio dostosowany do masztów w wysokosciach od 7-12m

Nasadka zwieńczenia masztu


Nasadka zwieńczenia masztu to górny element masztów , to właśnie przez ten element przeciągamy linę. Nasadka posiada śrubunek do montażu zwieńczenia właściwego (tzw. kuli lub główki). Element przystosowany jest do masztów z włókna szklanego w wersji standard, zamek, korba. Zwieńczenia z wykonane jest z tworzywa sztucznego. W naszej ofercie odnajdą państwo także zakończenia masztu: złote główk ...

Wiatrowskaz (zwieńczenie masztu)


Jest to proste urządzenie które pokaże w którą stronę wiatr zawieje przedstawiony w postaci masztu z metalową chorągiewką ustawioną w pionie. Mocowane jest jako alternatywa kuli zwieńczenia masztu.

Produkcja masztów

Firma Baltic Industrial Reklam produkuje kompozytowe maszty flagowe. W ofercie posiadamy pełną bamę masztów kompozytowych, masztów kolorowych i aluminiowych. Maszty flagowe z tworzywa sztucznego o wysokościach od 5 do 12 metrów. Wykonywane z najwyższej jakości produktów. Wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Montaż masztów

Dbając o całościowe i pełne zadowolenie naszych kontrahentów z zakres naszych usług wchodzi także montaż (instalacja) kupowanego u nas masztu. Masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas.

Serwis masztów

Jako producent i dystrybutor polskich masztów reklamowych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując maszt w Baltic Industal Reklam niczym się nie przejmujesz. Otrzymujesz bowiem 15 letnią gwarancje użytkową. Opcja ta gwarantuje ci że w każdym momencie, jeżeli dzieje się tylko coś nie tak z naszym produktem serwisujemy za darmo !