euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Instrukcja BHP podczas obsługi masztu flagowego

Baltic Industrial Reklama - Niniejszy tekst ma charakter informacyjny


Coroczna konserwacja oraz przestrzeganie zasad Bezpieczeństwa i higieny pracy przy kontakcie z masztem flagowym to ważny aspekt jego obsługi. nie zapominajmy o tym ...
Jak obsługujemy maszty z flagą

Maszt flagowy to urządzenie przeznaczone do zawieszania i ekspozycji materiałów flagowych (flagi państwowe, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi organizacyjne, flagi religijne, flagi kościelne, flagi samorządowe, flagi z logo, inne flagi). Występuje w wersjach jedno lub wielo-segmentowej, wykonany może być z tworzywa sztucznego (kompozyt) lub z aluminium. Maszt flagowy stacjonarny osadza się stopie betonowej, na rurze stanowiącej element konstrukcyjny masztu. Wykorzystuje się tutaj mocowanie śrubowe łącząc w ten sposób koszt montażowy lub blachę z stopą właściwą masztu. Maszty, w zależności od rodzaju i funkcji występują w wysokościach od 2 do 12 metrów. Maszt flagowy powinien być montowany przez osoby do tego przeszkolone, konstrukcje zaś stawia się w sposób nie zagrażający osobą i ich mieniu. Zasady bezpiecznej eksploatacji masztu flagowego polegają na spełnieniu wymagań BHP oraz właściwych przepisów i warunków dotyczących użytkowania masztu przez cały okres od jego instalacji. Elementem niezbędnym utrzymania warunku bezpiecznego korzystania z masztu jest jego co roczna konserwacja (ewentualna detekcja szkód wywołanych przez wcześniejsze użytkowanie.) Podczas konserwacji masztu należy sprawdzić stan każdego elementu, oraz poprawność montowania. Czynności konserwacyjne lub naprawcze dla uzyskania maksimum bezpieczeństwa wykonuje się przy maszcie złożonym (na ziemi) przez przynajmniej 2 osoby do tego przeszkolone. Maszt flagowy demontujemy wyłącznie w przypadku gdy siłą wiatru nie przekracza prędkości 20 km/h. Przystępując do tego rodzaju prac należy: Oczyścić i zabezpieczyć miejsce demontażu w promieniu min. wysokości masztu. Zdemontować osprzęt masztowy (opuścić flagę, usunąć ramie windtracker). Zdemontować śruby mocujące i położyć maszt. Po wykonaniu wszystkich czynności konserwacji masztu należy go ponownie zamontować pamiętając o konieczności jego wypoziomowania. Czynności montażowe wykonujemy w sposób odwrotny do wcześniej opisanego demontażu.

Stawiasz maszt, wybierz polski produkt ...

dobre jakościowo polskie maszty reklamowe
Firma industrial Baltic reklam, to polski niezależny producent, wytwórca polskich masztów reklamowych kompozytowych. Całość procesu od produkcji po montaż i serwis obsługujemy sami celem zmaksymalizowania jakości oferowanych usług

Od ponad 20 lat stawiamy i produkujemy polskie maszty reklamowe. Początki naszej firmy sięgają lat 90-tych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, komponenty pochodzą od firm polskich. Wraz z przystąpieniem do UE otworzyliśmy sprzedaż na rynek m.in. Niemiecki, Duński, Brytyjski, Francuski, Szwecki, Norweski ... Nasze maszty cieszą się w tych krajach duża popularnością, przyczynia się do tego w dużej mierze bardzo atrakcyjna cena.