euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Montaż masztów - Producent masztów Baltic Industiral Reklam

Baltic Industrial Reklama - Usługa montażu masztu flagowego, na czym to polega


Maszty są montowane na dwa sposoby: w gruncie stałym za pomocą kosza montażowego zakotwiczonego w gruncie stałym, lub w przenośnym fundamencie betonowym. Ze względu na swoją małą wagę nasze maszty są bardzo łatwe w montażu. Aby postawić do pionu maszt o długości do 10 m wystarczy jedna osoba. Przy masztach 11m i 12 m wskazane są dwie osoby.

Fundament pod maszty flagowe powinien posiadać następującą średnicę i głębokość: Dla masztów o wysokości od 5m do 8m; średnica 45 cm i głębokość 100 cm ( na wysokości 80 cm w dół średnica powinna wynosić 55 cm ). Dla maszt o wysokości od 9m do 12m; średnica 50 cm i głębokość 120 cm ( na wysokości 100 cm w dół średnica powinna wynosić 60 cm ).


Otworu nie należy wykopywać większego, a następnie szalować. Zalać wykopany otwór betonem B20. Od chwili zalania wykopu betonem do momentu stawiania masztu do pionu musi upłynąć termin 14 dni. W przypadku zastosowania przyspieszacza termin można skrócić do 3 dni. Istnieje możliwość wylewania fundamentu betonowego w okresie mrozów ( do - 10 * C ) po zastosowaniu specjalnego środka mrozoodpornego, który przyspiesza wiązanie betonu.

Kosz montażowy po obsadzeniu go w betonie należy wypoziomować. Szpilki kosza montażowego muszą wystawać 7,5 cm nad blachę montażową. Na szpilki kosza montażowego nie można stosować żadnych smarów.

Maszt należy pionować za pomocą poziomicy. Kulę wieńczącą maszt należy posmarować klejem montażowym od spodu i przykręcić do głowicy obrotowej do oporu. W miejscu zamontowania masztu należy uwzględnić możliwości naruszenia masztu przez pojazdy. W tym celu maszt powinien być osłonięty zabezpieczeniem w postaci słupka lub ogrodzenia do wysokości pozwalającej zabezpieczyć maszt przed uszkodzeniami.

Do montażu masztu potrzebne są przynajmniej 2 osoby.

Stawiasz maszt, wybierz polski produkt ...

dobre jakościowo polskie maszty reklamowe
Firma industrial Baltic reklam, to polski niezależny producent, wytwórca polskich masztów reklamowych kompozytowych. Całość procesu od produkcji po montaż i serwis obsługujemy sami celem zmaksymalizowania jakości oferowanych usług

Od ponad 20 lat stawiamy i produkujemy polskie maszty reklamowe. Początki naszej firmy sięgają lat 90-tych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, komponenty pochodzą od firm polskich. Wraz z przystąpieniem do UE otworzyliśmy sprzedaż na rynek m.in. Niemiecki, Duński, Brytyjski, Francuski, Szwecki, Norweski ... Nasze maszty cieszą się w tych krajach duża popularnością, przyczynia się do tego w dużej mierze bardzo atrakcyjna cena.