euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Jak dodać prestiżu swojej firmie

Baltic Industrial Reklama - Maszt jako elegancja i wytworna forma ekspozycji twojej marki


inwestuj w nowoczesne formy reklamy, poprawiaj swój wizerunek i utrwalaj markę, dają ci to maszty reklamowe
Możemy poprawić w stopniu znaczącym odbiór marki twojej firmy, jej wizerunek oraz podejście klienta, pytasz jak przekonaj się sam.

Maszty reklamowe w swej formie i wyrazie nadają miejscu w którym są stawiane, powagi. Jest to doskonały nośnik dobrze widocznej i eleganckiej reklamy. łatwe w montażu, przy niskich stosunkowo kosztach stają się w dzisiejszych czasach wyznacznikiem jakości marki.

Maszty reklamowe to cenione i popularne rozwiązanie podnoszący prestiż i budujący pozytywny w odbiorze przez klienta efekt. Poprawiają rozpoznawalność państwa firmy, zwiększają atrakcyjność marki, eksponują logo firmy, barwy, dają możliwość wielkopowierzchniowej prezentacji dynamicznej (dzięki ruchowi na wietrze skupiają uwagę), są domeną dużych prężnie działających branż.

Maszty reklamowe to cenione i skuteczne rozwiązanie wizerunkowo reklamowe świadczy o tym m.in. zmożony przyrost klienta korporacyjnego.

„ EUROMASZT „ jest firmą produkującą maszty flagowe z włókna szklanego, kompozytowe. Sondaże, które przeprowadziliśmy dowodzą, iż maszty flagowe wraz z flagą są niezawodnym sposobem reklamy silnie utrwalającym wizerunek Państwa Firmy, a ich doskonały, górujący nad krajobrazem widok, oraz charakterystyczne łopotanie flagi na wietrze przykuwa uwagę bardziej niż inne formy reklamy. Proponujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie doboru wysokości masztów flagowych i ich rozmieszczenia. Zapewniamy montaż masztów, transport masztów, jak również oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wraz ze stałą dostawą części zamiennych i akcesoria do masztów flagowych.

Stawiasz maszt, wybierz polski produkt ...

dobre jakościowo polskie maszty reklamowe
Firma industrial Baltic reklam, to polski niezależny producent, wytwórca polskich masztów reklamowych kompozytowych. Całość procesu od produkcji po montaż i serwis obsługujemy sami celem zmaksymalizowania jakości oferowanych usług

Od ponad 20 lat stawiamy i produkujemy polskie maszty reklamowe. Początki naszej firmy sięgają lat 90-tych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, komponenty pochodzą od firm polskich. Wraz z przystąpieniem do UE otworzyliśmy sprzedaż na rynek m.in. Niemiecki, Duński, Brytyjski, Francuski, Szwecki, Norweski ... Nasze maszty cieszą się w tych krajach duża popularnością, przyczynia się do tego w dużej mierze bardzo atrakcyjna cena.