euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Maszty, reklama na lata

Baltic Industrial Reklama - Produkcja masztów służących przez długie lata, gwarancja zobowiązuje !


Maszty kompozytowe, gwarancja na długie lata
Inwestujesz raz korzystasz latami, flaga reklamowa to po prostu tania reklama

Maszty flagowe kompozytowe czyli te zbudowane na bazie włókna szklanego (materiału kompozytowego), odporne są na warunki atmosferyczne, ogień ,lód, wodę. Nie ulegają korozji, służą latami. Maszt to inwestycja jednorazowa z której korzystasz przez dziesięciolecia.

Szukasz skutecznej i stosunkowej reklamy dobrze trafiłeś. Pomyśl o formie która jest dynamiczna, przyciąga wzrok klienta, eksponuje logo w formie ciekawej, atrakcyjnej. Jest dostępna przez cały rok w potężnym metrażowo formacie a przy tym nie jest aż tak droga jak sądzisz. Wyobraź sobie szereg masztów w każdym flaga z twoim logo, ruchome na wierze, lśniące w słońcu. To i wiele więcej zyskujesz inwestując w maszt reklamowy.

Inwestując raz w niniejsze pole do ekspozycji marki, produktu, czy innej reklamy zyskujesz promocję bez dodatkowych kosztów, widoczną, elegancką i efektywną.

Stawiasz maszt, wybierz polski produkt ...

dobre jakościowo polskie maszty reklamowe
Firma industrial Baltic reklam, to polski niezależny producent, wytwórca polskich masztów reklamowych kompozytowych. Całość procesu od produkcji po montaż i serwis obsługujemy sami celem zmaksymalizowania jakości oferowanych usług

Od ponad 20 lat stawiamy i produkujemy polskie maszty reklamowe. Początki naszej firmy sięgają lat 90-tych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, komponenty pochodzą od firm polskich. Wraz z przystąpieniem do UE otworzyliśmy sprzedaż na rynek m.in. Niemiecki, Duński, Brytyjski, Francuski, Szwecki, Norweski ... Nasze maszty cieszą się w tych krajach duża popularnością, przyczynia się do tego w dużej mierze bardzo atrakcyjna cena.