euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Dobierz flagę do masztu (obliczanie wymiaru flagi)

Baltic Industrial Reklama - Informator dla klienta jak wybrać wymiar flagi do masztu flagowego


Szukając flagi do masztu niezbędne jest uzyskanie informacji odnośnie rodzaju oraz wysokości masztu. Pamiętajmy także iż flagi dzielimy na poziome i pionowe. Zasada doboru flag poziomych jest taka, by długość flagi wynosiła ok. 1/4 długości całego masztu. Dla flag pionowych nie ma tak ścisłych wytycznych. W zależności od wysokości masztów, mogą być one na 1/3 długości, ale nie zaleca się przekraczać 1/2 wysokości masztu. Szerokość flagi to przeważnie max. 150 cm. Przypominamy iż zawieszenie zbyt dużej flagi lub też zbyt długiej zwiększa prawdopodobieństwo uszkodzenia masztu. Dlatego też zwracamy szczególną uwagę na opuszczanie do połowy lub zdejmowania flag podczas silnych wiatrów lub burz.

Realizacje naszych masztów z odpowiednią flagą

Stawiasz maszt, wybierz polski produkt ...

dobre jakościowo polskie maszty reklamowe
Firma industrial Baltic reklam, to polski niezależny producent, wytwórca polskich masztów reklamowych kompozytowych. Całość procesu od produkcji po montaż i serwis obsługujemy sami celem zmaksymalizowania jakości oferowanych usług

Od ponad 20 lat stawiamy i produkujemy polskie maszty reklamowe. Początki naszej firmy sięgają lat 90-tych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, komponenty pochodzą od firm polskich. Wraz z przystąpieniem do UE otworzyliśmy sprzedaż na rynek m.in. Niemiecki, Duński, Brytyjski, Francuski, Szwecki, Norweski ... Nasze maszty cieszą się w tych krajach duża popularnością, przyczynia się do tego w dużej mierze bardzo atrakcyjna cena.