euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Sposoby wykończenia (obszywania) flag

Baltic Industrial Reklama - Flagi i maszty flagowe w dobrej jakości, flagi reklamowe, flagi firmowe, inne flagi


Dla wyeksponowanie flagi w każdym miejscu i każdych warunkach niezbędne jest odpowiednie przygotowanie flagi. Zależnie od metody jej wykorzystania zamawiamy w jednym z zaprezentowanych poniżej wykończeń:
Jak wykańczamy flagi, sposoby obszywania flag

Zamawiając flagi na euromaszt.pl macie Państwo gwarancje stosowania materiałów najwyższej jakości oraz wykorzystanie nici wysokiej klasy o wysokiej trwałości. Obszycie tunelowe (tunel na drzewiec) jest to metoda w której na jednym z boków obszywany jest tunel w który można wsunąć drzewiec, stojak lub jakikolwiek uchwyt. Obszyciu towarzyszy taśma wzmacniająca z doszytymi karabińczykami – jest to typowe wykończenie masztowe. Na boku flagi wskazanym przez Państwa doszywamy taśmę plecioną wzmacniającą brzeg flagi. Na zlecenie klient istnieje także możliwość doszycia do tunelu karabińczyków umożliwiających montaż flagi do masztu. Zamawiając ta opcję dostają Państwo także możliwość wyboru doszywanego karabińczyka. Druga metodą wykończenia flagi jest konfekcja w postaci samych karabińczyków (tzw. taśma). Flaga wykończona w ten sposób wykorzystywana najczęściej jest przy flagach do masztów flagowych. Mocowana zaś jest przy pomocy wężyków (krawatów) lub bezpośrednio do liny (maszty Standard) mocujemy do masztu. Do opcji tej doszyty może zostać także tunel poprzeczny (opcja dla masztów windtracker i banerar). Alternatywą dla systemu karabińczyków jest tzw. oczko banerowe. Mocowanie flagi do masztu w tym przypadku następuje w postaci obejmy lub bezpośrednio do linki masztu standard. Najczęściej nabija się oczka na całym obwodzie w odstępach co 50cm lub w rogach flagi. Aby każda flaga , bez względu na producenta służyła nam latami, bezwzględnie należny przestrzegać zaleceń technicznych. Warto także pamiętać iż flagi nie wykonywane są niezniszczalnego materiału tym samym mogą uleć zużyciu lub uszkodzeniu. Jeżeli flaga narażona będzie na szczególnie ciężkie warunki atmosferyczne, zalecane jest dodatkowe obszycie brzegów czy wzmocnienie dolnego rogu flagi (element najbardziej narażony na postrzępienie) wykonujemy to na specjalne zlecenia naszych klientów. Przypominamy także iż w przypadku bardzo silnych wiatrów zaleca się ściągnięcie flagi i położenie masztu.

Stawiasz maszt, wybierz polski produkt ...

dobre jakościowo polskie maszty reklamowe
Firma industrial Baltic reklam, to polski niezależny producent, wytwórca polskich masztów reklamowych kompozytowych. Całość procesu od produkcji po montaż i serwis obsługujemy sami celem zmaksymalizowania jakości oferowanych usług

Od ponad 20 lat stawiamy i produkujemy polskie maszty reklamowe. Początki naszej firmy sięgają lat 90-tych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, komponenty pochodzą od firm polskich. Wraz z przystąpieniem do UE otworzyliśmy sprzedaż na rynek m.in. Niemiecki, Duński, Brytyjski, Francuski, Szwecki, Norweski ... Nasze maszty cieszą się w tych krajach duża popularnością, przyczynia się do tego w dużej mierze bardzo atrakcyjna cena.