euromaszt.pl na facebook.pl
Euromaszt.pl na google plus
Nasz kanał Youtube
maszty flagowe, flaga, flagi, flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi narodowe, maszt, maszt flagowy, maszt reklamowy, maszty, maszty flagowe, maszty z włókna szklanego, maszty kompozytowe, reklama, reklama zewnętrzna, słupy, stojak do flag, stojaki do flag, stojaki zewnętrzne, maszty plażowe, maszty plenerowe, windery.

Zalety masztów kompozytowych

Baltic Industrial Reklama - Dlaczego warto wybrać maszt kompozytowy


maszty kompozytowe czyli te z tworzywa
Maszty z włókna szklanego zwane także kompozytowymi stanowią doskonałą alternatywę dla produktów z tego sektora branżowego. Ze względu na ich liczne zalety cieszą się one ogromną popularnością wśród firm z sektora korporacyjnego oraz prywatnego. Maszty kompozytowe są produktem lżejszym naszym zdaniem mobilniejszym oraz wygodniejsze w montażu i demontażu. Ich estetyka przyciąga wzrok a niewielka waga pozwala na jego montaż nawet przez 1,2 osoby. Maszty tego typu są nie podatne na korozję czy rdzewienie.

Kompozyt jest materiałem o strukturze niejednorodnej. Złożony z dwóch lub więcej komponentów (faz) o różnych właściwościach. Ich połączenie i wzajemne dopełnianie przyczynia się do uzyskania nowego „lepszego” materiału. Materiały kompozytowe znane są ludzkości od tysięcy. Materiał kompozytowy wykorzystywany przy produkcji masztów flagowych to połączenie żywic poliestrowych, tkanin szklanych oraz mat szklanych wzmacnianych włóknem węglowym w celu uzyskania materiału o wysokich parametrach jakościowych. Produkcja masztów kompozytowych jest przyjazna środowisku (niski wskaźnik CO2). Dodatkowo każdy maszt z tworzywa da się ponownie przetworzyć. Przydatność eksploatacyjna tego typu rozwiązania jest poniekąd dłuższa od masztów tradycyjnych aluminiowych. Produkcja kompozytów w większości przypadków zużywa mniej energii niż produkcja metalowa. Proponujemy dla Państwa produkty najwyższej jakości, maszty wykonane z włókna szklanego wykonywane w jednym statycznym elemencie.Produkowane przez firmę „ EUROMASZT „ maszty reklamowe posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie zgodną z wymogami Prawa Budowlanego.

Przy produkcji masztów flagowych wykorzystujemy tkaninę rowingową o gramaturze 450 g/m2, matę szklaną o gramaturze 600 g/m2, żywicę epoksydową ( poliester ), żelkot firmy REINHOLLD dzięki czemu charakteryzują się dużą elastycznością, małą wagą i odpornością na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne jak np.: wiatr, deszcz, słońce, śnieg, jak również nie przewodzą prądu i nie korodują.

Produkujemy maszty zewnętrzne o wysokości 5m, 6m, 7m, 8m, 9m, 10m, 11m, 12m, maszty stożkowe, maszty elewacyjne, maszty teleskopowe, maszty z włókna szklanego, maszty plażowe ( windery ), maszty plenerowe, maszty przenośne, maszty w wersji STANDARD, maszty w wersji ZAMEK, maszty w wersji BANER-BAR, maszty w wersji WINDTRACKER, maszty w wersji z KORBĄ, maszty flagowe, maszty, maszty do flag, maszty stacjonarne, maszty przenośne, maszty kompozytowe, maszty reklamowe

Stawiasz maszt, wybierz polski produkt ...

dobre jakościowo polskie maszty reklamowe
Firma industrial Baltic reklam, to polski niezależny producent, wytwórca polskich masztów reklamowych kompozytowych. Całość procesu od produkcji po montaż i serwis obsługujemy sami celem zmaksymalizowania jakości oferowanych usług

Od ponad 20 lat stawiamy i produkujemy polskie maszty reklamowe. Początki naszej firmy sięgają lat 90-tych. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, komponenty pochodzą od firm polskich. Wraz z przystąpieniem do UE otworzyliśmy sprzedaż na rynek m.in. Niemiecki, Duński, Brytyjski, Francuski, Szwecki, Norweski ... Nasze maszty cieszą się w tych krajach duża popularnością, przyczynia się do tego w dużej mierze bardzo atrakcyjna cena.